Enkodery inkrementalne i absolutne
Enkodery inkrementalne i absolutne
Liczniki do enkoderów
Liczniki do enkoderów

Wskaźniki do enkoderów inkrementalnych HTL/TTL oraz absolutnych z interfejsem SSI.

Czujniki koloru
Czujniki koloru

Czujniki koloru do wymagających aplikacji firmy ASTECH

Urządzenia do stref zagrożonych wybuchem
Urządzenia do stref zagrożonych wybuchem

Elementy automatyki do stref zagrożonych wybuchem firmy SCHISCHEK, ROTRONIC, HUBA CONTROL i POSITAL FRABA

Rejestracja temperatury podczas procesu przechowywania i transportu
Rejestracja temperatury podczas procesu przechowywania i transportu

Kompaktowy rejestrator temperatury TL-CC1 szwajcarskiej firmy ROTRONIC

Doskonała jakość w pomiarach HVAC
Doskonała jakość w pomiarach HVAC

Urządzenia do równoważenia i sprawdzania instalacji HVAC szwedzkiej firmy SWEMA AB

1 2 3 4 5 6

APONE

[produkty]

APONE – urządzenia do kontroli parametrów powietrza – www.apone.eu

APONE zajmuje się projektowaniem i produkcją seryjną urządzeń do pomiaru i kontroli parametrów powietrza. Flagowymi produktami APONE są programowalne przetworniki SiOne do kontroli parametrów takich jak wilgotność względna, temperatura powietrza, stężenie dwutlenku węgla CO2, różnica ciśnień powietrza i/lub ciśnienie atmosferyczne. Urządzenia APONE znajdują zastosowanie w aplikacjach związanych z ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją (branża HVAC), inteligentnym budownictwem (BMS), kontrolą parametrów podczas produkcji w branży spożywczej, branży farmaceutycznej, kosmetycznej. Firma oferuje również szereg akcesoriów do przetworników pomiarowych, w tym precyzyjne sony pomiarowe wilgotności względnej i temperatury, przewody, konwertery RS485-USB, programatory USB oraz uchwyty montażowe.

APONE zajmuje się również projektowaniem oprogramowania do monitorowania parametrów powietrza, które współpracuje z przetwornikami SiOne. W tej chwili APONE rozwija dwie wersje oprogramowania: APSystem PC (wersja na komputery PC z systemem Windows) oraz IDAPS (aplikacja webowa - pracująca w chmurze). Wersję demonstracyjną programu APSystem PC można otrzymać wysyłając zapytanie na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Wersję demonstracyjną aplikacji webowej IDAPS można przetestować bezpośrednio na www.idaps.eu.

Pobierz katalog SiOne

 

 

Przetworniki SiOne

Przetworniki SiOne

Programowalne przetworniki SiOne umożliwiają pomiar wilgotności względnej, temperatury, CO2, różnicy ciśnień, ciśnienia atmosferycznego, sygnałów analogowych, stężenia LZO (VOC) oraz pyłów zawieszonych (PM)

Produkty


Przetworniki PiOne

Przewodowe przetworniki Pi-H00... w połączeniu z wybraną sondą pomiarową Sens-H pozwala na pomiar wilgotności względnej i temperatury powietrza w aplikacjach przemysłowych. Zaletą rozwiązania jest możliwość doboru sondy pomiarowej w zależności od wymogów aplikacji (różne typy sond, różne zakresy pomiarowe, ...).

Produkty

 


Przetworniki LiOne

Ethernetowe przetworniki LiOne w połączeniu z wybraną sondą pomiarową pozwalają na pomiar wilgotności względnej i temperatury powietrza w aplikacjach przemysłowych. Zaletą rozwiązania jest możliwość doboru sondy pomiarowej w zależności od wymogów aplikacji (różne typy sond, różne zakresy pomiarowe, ...). Sonda może być podłączona do przetwornika bezpośrednio lub przy użyciu odpowiedniego przewodu o długości 1, 2 lub 5 m.

Produkty

 


Przetworniki MiOne

Przetworniki MiOne to nowa generacja przetwornika wilgotności względnej i temperatury powietrza, który dedykowany jest do aplikacji przemysłowych. Przetwornik wyróżnia wyświetlacz LCD (2 linie, z funkcją podświetlenia), interfejs RS-485 (Modbus RTU), 2 programowalne wyjścia przekaźnikowe oraz opcjonalnie do 3 programowalnych wyjść analogowych (możliwość zmiany standardu wyjścia (0...5 V, 0...10 V, 0...20 mA lub 4...20 mA) oraz wyskalowania wyjścia). Parametryzacja przetwornika odbywa się z poziomu Menu urządzenia lub przy użyciu programatora (CODAP-RS485) i programu serwisowego (APConfig PC [MiOne]).

Produkty

 


Rejestrator RiOne umożliwiają pomiar wilgotności względnej i temperatury powietrza. Dzięki wbudowanej pamięci rejestrator pozwala na rejestrację danych pomiarowych z określonym interwałem. Do konfiguracji rejestratora i/lub odczytu zapisanych w jego pamięci danych pomiarowych służy programator CODAP-UART [RiOne] i dedykowane oprogramowanie na komputer PC - APConfig PC [RiOne]. Odczytane dane można zapisać na dysku komputera do pliku CSV (plik można analizować m.in. w MS Excel). 

Produkty

 


IDAPS to aplikacja webowa, dedykowane do rozproszonych systemów pomiarowych. Aplikacja umożliwia wizualizację danych on-line (wartości na mapie obiektu, wskaźniki, tabele, wykresy), kontrolowanie mierzonych parametrów (alarmowanie, również przez email / SMS*) oraz rejestrację wyników, alarmów i zdarzeń.

Produkty

 

 


Prezentacja urządzeń APONE:

 

IDAPS - System mobilnej wizualizacji pomiarów