Enkodery inkrementalne i absolutne
Enkodery inkrementalne i absolutne
Liczniki do enkoderów
Liczniki do enkoderów

Wskaźniki do enkoderów inkrementalnych HTL/TTL oraz absolutnych z interfejsem SSI.

Czujniki koloru
Czujniki koloru

Czujniki koloru do wymagających aplikacji firmy ASTECH

Urządzenia do stref zagrożonych wybuchem
Urządzenia do stref zagrożonych wybuchem

Elementy automatyki do stref zagrożonych wybuchem firmy SCHISCHEK, ROTRONIC, HUBA CONTROL i POSITAL FRABA

Rejestracja temperatury podczas procesu przechowywania i transportu
Rejestracja temperatury podczas procesu przechowywania i transportu

Kompaktowy rejestrator temperatury TL-CC1 szwajcarskiej firmy ROTRONIC

Doskonała jakość w pomiarach HVAC
Doskonała jakość w pomiarach HVAC

Urządzenia do równoważenia i sprawdzania instalacji HVAC szwedzkiej firmy SWEMA AB

1 2 3 4 5 6

ASTECH GmbH

[produkty]

ASTECH Angewandte Sensortechnik GmbH – producent czujników bezkontaktowych – www.astech.de

Firma ASTECH specjalizuje się w bezkontaktowych pomiarach różnych wielkości w ogólnie rozumianym przemyśle. W portfolio firmy można znaleźć urządzenia do bezkontaktowego pomiaru prędkości liniowej, długości, przemieszczenia, drogi, dystansu, pozycji, szerokości jak również koloru. Oprócz standardowych rozwiązań z serii VLM (bezkontaktowe czujniki prędkości i długości/drogi), LDM (laserowe czujniki drogi/dystansu/przemieszczenia), LIXUS (systemy wizyjne) oraz CROMLAVIEW® (czujniki koloru) firma jest w stanie zaproponować również urządzenia spełniające specjalne wymagania aplikacji lub OEM. ASTECH posiada bogate doświadczenie w zakresie pomiarów bezkontaktowych w szczególnie trudnych warunkach, co przełożyło się na wprowadzenie do oferty szeregu niezbędnych w takich aplikacjach akcesoriów (obudowy ochronne, przewody, osłony, uchwyty, …).  

Pobierz katalog ASTECH

 

Laserowy czujnik odległości

Laserowe czujniki odległości

Laserowe czujniki odległości z serii LDM firmy ASTECH pozwalają na pomiar drogi, pozycji, przesunięć, poziomu, ... Podstawową zaletą tego rozwiązania jest bezkontaktowa zasada pomiaru. Czujniki posiadają różne standardy wyjścia (analogowe i/lub cyfrowe), co znacznie ułatwia proces ich integracji z istniejącym systemem. Czujniki laserowe LDM stosowane są zazwyczaj przy kontroli pozycji suwnic i systemów transportowych, regulacji położenia dużych części maszyn, pomiarach poziomu materiału w silosach, ...

Produkty

 


 

 Czujniki koloru

Czujnik koloru

Kompaktowe czujniki koloru firmy ASTECH dedykowane do aplikacji przemysłowych, gdzie istnieje konieczność kontroli max. 350. Parametryzacja odbywa się przy użyciu przycisków funkcyjnych dostępnych na obudowie (przyciski funkcyjne można również zablokować po parametryzacji poprzez podanie sygnału na odpowiednie wejście czujnika).

Produkty

 


 

 Bezkontaktowy pomiar prędkości

Czujniki do pomiaru prędkości i odległości

VLM są czujnikami optycznymi, w których źródłem światła jest biała dioda LED, a elementem światłoczułym czujnik CCD. Co jest bardzo ważne, ten system pomiarowy składa się jedynie z czujnika (w obudowie została zamknięta zarówno optyka, jak i elektronika) oraz akcesoriów (przewody, uchwyty, ...) - urządzenie nie wymaga zewnętrznych kontrolerów.

Produkty

 


Pomiar koloru cieczy:

 

Pomiar odległości:

 

Pomiar odległości:


Bezkontaktowe pomiar prędkości: